Jakie piłkarskie atrakcje przygotowaliśmy

Wracając do pikniku – zapraszamy na niego wszystkich od lat 3 do 103. Przygotowaliśmy ogrom atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie. Zorganizujemy zawody rodzinne, w których będą mogli zmierzyć się wszyscy – bez względu na sklep internetowy z materiałamiwiek. Dlatego zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych, wnuki, rodzice i dziadkowie – wszyscy na pewno będą się dobre bawić. Motywem przewodnim będzie piłka nożna, ale to nie znaczy, że będziemy rozgrywać tylko mecze.

 

Mecz odbędzie się jeden – sobotnim popołudniem rozegramy spotkanie towarzyskie, jakiego jeszcze nie było. Najmłodsi członkowie naszej szkółki piłkarskiej zmierzą się w pierwszym w swojej karierze prawdziwym meczu.

 

Przygotowaliśmy też szereg innych atrakcji i gier. Na cały weekend przyjedzie do nas wesołe miasteczko, które zapewni moc rozrywki nie tylko dzieciom, ale i dorosłym. W sobotni wieczór organizujemy grill a po nim dyskotekę do białego rana. W niedzielę przez cały dzień na naszej scenie występować będą lokalne zespoły muzyczne. Piłkarski piknik rodzinny zakończy się pokazem ogni sztucznych, który odbędzie się w niedzielę późnym wieczorem.