Wysokie zwycięstwo seniorów na wyjeździe

Ostatni mecz seniorów zakończył się dużym zwycięstwem – zdobyli 4 bramki, podczas gdy przeciwnicy tylko 1. Należą im się spore gratulacje, ponieważ nie grali na swoim boisku, a jak wiadomo – mecze wyjazdowe zawsze są pościel 140×200 bardziej stresujące. Na szczęście nie brakło im woli walki i już od samego początku spotkania widać było, że czeka ich zwycięstwo.

Pierwsza bramka padła już w 7 minucie spotkania i była wynikiem rzutu karnego. Przeciwnicy nie mieli szans przebić się przez naszą obronę i w ciągu całego meczu mieli co najwyżej tylko kilka sytuacji podbramkowych. W 16 minucie udało im się zdobyć gola, ale ich zwycięstwo nie trwało długo, ponieważ już w 21 minucie to nasi seniorzy znów wysunęli się na prowadzenie. Pierwsza połowa przyniosła jeszcze kilka emocjonujących sytuacji, ale żadna z nich nie zakończyła się golem.

Z kolei w drugiej połowie naszej drużynie udało się zdobyć kolejne bramki. Trzecią zdobyli w 61 minucie spotkania, a czwartą niedługo później – w 69 minucie. Po tych golach nasi przeciwnicy jakby stracili ochotę do walki i restauracja wegetariańska warszawa przestali wierzyć w zwycięstwo. Już do końca spotkanie rozgrywało się praktycznie cały czas na połowie przeciwnika.

Widać po tym meczu, że w drużynie seniorów tkwi potencjał i mają szansę zdobyć w tym sezonie wysokie miejsce w lidze. Czy tak się stanie – czas pokaże, bo przed nimi jeszcze wiele trudnych spotkań. Jak zapowiada trener, z którym rozmawialiśmy zaraz po meczu, ich celem jest znalezienie się co najmniej w pierwszej piątce ligi, a może uda się nawet powalczyć o zwycięstwo.